Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobland.pl sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Okopowa 47/26, 01-059, w celu przesyłania drogą elektroniczną informacji o ofertach pracy zamieszczonych w portalu www.jobland.pl. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania niniejszej zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Jobland.pl Sp. z o.o. pod adresem: kontakt@jobland.pl

ZAMKNIJ

Jak działa jobland.pl?

Szukasz pracowników?

 

Jobland.pl to rozpoznawalna i doceniana marka, obecna na rynku rekrutacyjnym od ponad dziesięciu lat. Nasze doświadczenie jest gwarancją efektywności i sukcesu Twoich działań.

Platforma rekrutacyjna Jobland.pl zapewnia sprawne dotarcie do potencjalnych kandydatów dla Twojej Firmy. Dzięki nam możliwa jest efektywna komunikacja między pracodawcą a kandydatami.

Dzięki dodatkowym usługom, jak profilowany Newsletter, Twoje oferty dotrą do odpowiednio dopasowanych kandydatów o poszukiwanych przez Ciebie kwalifikacjach.

Nasza platforma i giełda pracy są elementem skutecznej polityki Employer Brandingowej Twojej Firmy. Zapraszamy do zamieszczania ofert.

 

ZOBACZ OFERTY PRACY