Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobland.pl sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Okopowa 47/26, 01-059, w celu przesyłania drogą elektroniczną informacji o ofertach pracy zamieszczonych w portalu www.jobland.pl. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania niniejszej zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Jobland.pl Sp. z o.o. pod adresem: kontakt@jobland.pl

ZAMKNIJ

Zamieszczanie ofert

Nasz serwis odwiedza każdego miesiąca ponad 100 tysięcy unikalnych użytkowników o ściśle określonym profilu, którzy generują blisko milion wyświetleń (page views). W odpowiedzi na ogłoszenie aplikacje osób poszukujących pracy trafiają bezpośrednio do Pracodawcy - Klienta, który samodzielnie selekcjonuje zgłoszenia i kontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Zamieszczenie oferty jest bezpłatne. Każda oferta widoczna jest na stronie przez 30 dni w odpowiedniej kategorii, po czym wygasa. Istnieje możliwość przedłużenia ważności lub odnowienia oferty.

Oferty pracy zamieszczane są przez Pracodawców indywidualnie poprzez Panel Ogłoszeniowy.

Kandydaci aplikują na wybrane oferty przez system Jobland.pl - wszystkie aplikacje przesyłane są bezpośrednio na adres e-mail podany podczas zamieszczania oferty. W każdym momencie pracodawca może też sprawdzić historię aplikacji w swoim Panelu Ogłoszeniowym.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

ZAMIEŚĆ OFERTY PRACY